Poštovani,
    Danas sam dobio rezultat brisa u kome se navodi: kulturom brisa uretre izolovan je u 1/3 kulture staphylococcus epidermis i u 1/3 enterococcus (str. Faevalis) trisch. Vag nije nađen. Nadam se da ovo nije ništa posebno strašno i da ima rešenja kako da prebrodim ovo. Nadam se da možete da mi pomognete.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Nije ništa niti posebno niti strašno. Odnosi sa zaštitom. Dva litra vode dnevno. Možete uzimati
      1 - tab. Paraproteks "blagi biljni antibiotik iz palete calivite internacional" 2x1 pre jela
      2 - caps. Ac zymes 2x1 pre jela "probiotik"
      3 - caps. Omega 3 jedna posle jela
      4 - liquid chlorophil 1 sup. Kašika pre doručka
      Ovo sprovodite dva tri meseca pa će biti dobro.