Poštovani,
    Već sam Vam postavila pitanje i nisam dobila odgovor ali sam očajna pa ću pokušati ponovo. Imam Renal Benign neoplasm angiomyolipoma na desnom bubregu i sictu na lijevom. Uterine fibroid multiple 3 i još mnoge druge probleme, kao fibrocystic of brest, ono što me zabrinjava je što već skoro 2 mjeseca imam krv u mokraći bez obira na terapije i antibiotike koje sam trošila. I dalje imam neprijatno pečenje posle mokrenje. A prije 2 mjeseca sam imala i escherichia cili 10 na 8, poslije uzimanja bactima 800 ml i pijenja prirodnih lijekova bakterija je nestala ali krvi imam i dalje. Nalaz urina mi je bio ovakav: leucocytes 500x10 na 6 erythhorocytes 1000x10 na 6. Pošto nisam više mogla čekati besplatnog specijalistu otišla sam privatno urologu koji mi je dao norfloxacin i 4 pencilina. Ja još imam krv u mokraći i ne znam zašto. Pijem čaj od brusnice, hranim se zdravo ali se užasavam što ne mogu ili ne znaju da mi pronađu razlog krvarenja. Znam samo da je izuzetno opasno imati krv bez bolova. Nisam otečena, nemam glavobolje, i danas sam ponovo bila kod svog doktora opšte prakse i rekao mi je da je i juče pronađena krv u urinu, da će mi kontrolisati da se ne poveća da ne bi sjekla bubreg? Šta da radim? Koje testve da zahtjevam da mi budu urađeni, šta da radim molim Vas za pomoć. Ja to sve moram papreno platiti jer u društvenim bolnicama se čeka mjesecima, a nemam novaca previše. Ne vidim izlaz a vidim da sam loše.
    Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Javite se obavezno urologu koji će dopuniti dijagnostiku `cistoskopija, uz, ct ili mr` i na osnovu toga predložiti definitivni tretman. Neka Vas u međuvremenu vidi i ginekolog kako bi moguće krvarenje iz genitalnog sistema isključio. Predlažem da prekinete uzimati antibiotike i uroantiseptike bez velike nužde. Pijte dosta vode i čajeva. Bilo bi poželjno da uzimate Caps Omega 3.