Poštovani,
    Imam mali kamen u donjem djelu ljevog bubrega - 6mm. Imala sam kamen na istom mjestu koji je izvađen 2001 godine. Trebala bih uskoro na ivf treatman ali bih trebala rješiti kamen pre tretmana. Da li se to može u Beogradu uraditi privatno i koga bih mogla da kontaktiram.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Niste rekli kako Vam je kamen pre osam godina odstranjen. U Beogradu ima mnogo vrsnih urologa koji rade privatno pa se obratite nekoj ustanovi da neko od urologa prvo pogleda situaciju sa recidivnim kamenom i da Vam da predlog rešenja kamena pre tretmana koji ste planirali.