Poštovani,
    Već dve godine imam problem. Naime pre dve godine osetio sam blag bol u predelu desnog testisa. S vremenom se taj bol povećao i sada već postaje problematičan. Koristio sam Pancef, kao i gomilu drugih lekova i nije pomoglo. Zanima me neki savet ili bilo šta što bi mi moglo biti od koristi.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Antibiotike ne uzimajte napamet. Uradite opšte preglede krvi i mokraće, urinokulturu i ultrazvuk bubrega, bešike i skrotuma. Neka i hirurg isključi kilu sa desne strane. Sa nalazima se javite ako bude bilo potrebno.