Poštovani,
    Opet ja hteo sam da se ispravin, napisao sam da su mi testisi spušteni i stoje vodoravno, a hteo sam reći horizontalno, pa sam pitao da li je to u redu pošto mi je ranije urolog rekao da jeste. I imam još jedno pitanje. Povremeno osećam tup bol nešto malo iznad prepona i kad pipnem desni testis isto neku tupu bol ali se ne dešava često, pa šta bi trebalo da pijem da bi bol nestala.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite opsti laboratorijski pregled krvi i mokraće kao i ultrazvuk bešike, prostate i testisa. Neka hirurg isključi kilu preponsku desno pa se javite.
      Pozdrav.