Poštovani,
    Ja sam 80 god. U vezi sam sa devojkom 7 god. Od pre dve god. smo stupili u brak, jako želimo decu, međutim nikako da dođe do toga, ona je bila kod ginekologa i doktorica je rekla da je zdrava, jajnici su u redu i jedva čeka oplodnju. E sad se javio problem kod mene psihičke prirode. Strah me da odem kod urologa jel se plašim najgoreg. A primetio sam u zadnje vreme da prilikom snošaja imam jako mali broj gustih belih spermatozoida, većinom je to kao neka vodica. Pa bih Vas zamolio da mi kažete šta treba da pijem ili kako da povećam broj spermatozoida. I da li je u redu to što su mi testisi dosta spušteni i stoje vodoravno. Ranije kad sam odlazio kod urologa rekao mi je kao da je to normalno.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.
    • Poštovani,
      U svakom slučaju idite kod doktora i uradite opšti labopratorijski pregled krvi i mokraće, kao i psa. Također uradite urinokulturu, spermogram i spermokulturu. U međuvremenu možete uzimati
      1. Oxymax 80 kapi u dva litra vode
      2. Sirup zenthonik 2x1 sup. Kasiku pre jela
      3. Sublingualni coq10 1 tab. Pod jezik
      4. Senior formula tab 1 dnevno posle jela
      5. Caps. Omega 3 jednu dsnevno posle jela.
      Sa urađenim rezultatima se javite.
      Pozdrav.