Poštovani,
    Imam 22 godine. U poslednje vreme imam neugodan osećaj pored testisa, više pored levog, osećam kao blagi bol vene kod levog testisa. Možete li mi reći koje analize je potrebno da uradim, i šta bi to moglo da bude?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.
    • Poštovani,
      To što pipate pored levog testisa je verovatno varikocela ` proširene vene`. To je čest nalaz kod većine muškaraca. Predlažem da uradite opšti laboratorijski pregled krvi i mokraće kao i ultrazvuk Skrotuma.