Poštovani,
    U zadnjih mesec dana, odprilike, primetio sam da malo teže uriniram, tj. imam utisak da urin ne prolazi kroz kanal opušteno, kao da nešto pritiska kanal odozdo i smanjuje lumen te je protok otežan. Sve to ne bi bilo toliko strašno da pre par dana nisam primetio izmenjenu boju ejakulata ( braonkasta). Ne znam šta bi to moglo biti ali me je vrlo zabrinulo.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Vrlo je važno da znam Vaše godine. Uradite opšte laboratorijske pretrage krvi i mokraće kao i ultrazvuk prostate i bešike pa se javite.
      Pozdrav.