Poštovani,
    Želim da Vas pitam nešto, baš sam zabrinuta. Moj momak kad imamo odnose onda može celu noć na primer, ali sledećeg dana i narednog nema erekciju. Pitala sam ga da li mu se to dešavalo kaže da jeste, i da ne može po mesec dana da ima odnose. Da li je to bolest?
    Maja hvala.

    Odgovoreno: 04. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da nije bolest u pitanju. Za svaki slučaj da uradi lab. pretrage krvi i urina, kao i ultrazvuk prostate. Ako ima problema sa šuljevima da se javi gastroenterologu.
      Pozdrav.