Poštovani,
    Moj sin ima 3.5 godine kuglice u mošnicama mu se nisu spustile čula sam da je to bilo moguće masažom "svući na dole" ali da sad možda mora operacija? Još jedna stvar, ranije je kožica bila samo primećena od strane urolga koji je rekao da se ona sama može povući do 5 g? On nema nikakve smetnje i probleme inače kožica je skroz skupljena i uska. Molim Vas savet za obe stvari i Vaše mišljenje.
    Hvala.

    Odgovoreno: 04. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Sina odvedite dečijem hirurgu ili urologu da izvrši operativno spuštanje nespuštenih testisa a za slepljenu kožicu prepucijuma da se izvrši manuelna adhesioliza "da odlepi kožicu od glansa".
      Pozdrav.