Poštovani,
    Od pre tri dana imam problem slabog peckanja pri mokrenju, a od danas se pojavljuje i iscedak na penisu koji je bele boje i nema miris, pri mokrenju boja mokraće je jako žuta. Da li su to znaci neke infekcije ili nešto drugo, da napomenem da nisam imao seksualni odnos sem sa suprugom.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite opšti pregled urina i urinokulturu, bris uretre na bacterije i gljivice a supruga vaginalni sekret i
      bris. Terapija po dobijanju rezultata.