Ja sam imao problem sa potencijom oduvek. Urolog mi je prepisao vijagru i imao sam odnos sa devojkom. Ali problem je sto kad svrsim slabo sperme ima i brzo sam svrsio. . Nekad kad masturbiram samo po dve tri kapi. Nekad ali retko bude malo vise. Sta da radim i dali to znaci da ne mogu imati decu?

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite opste laboratorijske analize krvi i mokrace, urinokulturu, spermogram i spermokulturu kao
      i ultrazvuk bubrega, besike, prostate i testisa.
      sa nalazima se javite.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #37173

    • DEMETRACAPITAL 29. 11. 2009.

      Ja sam sad procitao tvoj problem, i mogu ti reci da se ne sekiras jer je svaki broblem resiv. Ima nemacki preparat koji se zove profertil, i koji ce ti resiti sve probleme to je austriski proizvod, ali je malo skup mislim da je oko 80 eura, ali pre toga uradi sve potrebne analize. Pozdrav i sa srecom.