A se vec duze vreme lecim od tumora testisa sa poodmaklim metastazama i to: levo retroperitonealno, na plucima i u levoj jugularnoj fosi. 09. 07. Mi je radjena lymphadectomia retroperitonealne mase i ekstirpacija retroperitonealnih ln. Ph nalaz je pokazao da u: 5 od 5 limfnih nodusa nadjen hronicni reaktivni limfadenitis dok u preparatu paraaortalno levo se nalaze majna podrucja tumorskog tkiva. Na ct pregledu od 18. I 19. Avgusta su uoceni limfatici i to: subkarinalno 14x11 mm, u desnoj aksili 10. 5x6mm, u levoj jugularnij fosi tumefakcija promera 16x15mm, ispod donjeg pola slezine a iznad levog bubrega takodje vidljiv limfatik 9x12mm, e sad ja sam i za vreme snimanja i nekih 7-8 dana pre njega imao jaku upalu usne duplje sa aftama i temperaturama koje su trajale svo vreme dok sam imao afte, i pitanje je da li je moguce da su ti limfatici uvecani zbog te jake upale koju sam imao? Jer sam zbog tih limfatika i jedne najverovatnije oziljne mase u stomaku dobio jos 2 pei hemoterapije?

    Odgovoreno: 05. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Predlazem da pored vase osnovne terapije pokusate lecenje i sa sledecim suplementima
      1/paraproteks 2x1 pre jela
      2/adydophillus 2x1 pre jela
      3/sirup noni 2x1 sup. Kasika pre jela
      4/omega 3 -1 kaps. Posle jela.
      ako posle mesec dana terapije osetite iole poboljsanje predlazem da posle
      mesec dana uz ovu terapiju uzmete i oxymax 60 kapi u 2 litra vode.
      u svakom slucaju javite se za mesec dana.