Htjela bih pitati za svog decka. . . Po ustajanju i odlasku u kupatilo, pri mokrenju osjeca blago peckanje i svrab a i izlucuje mu se mala kolicina tecnosti. Rijetko kad mu se to desava. . . To traje vec par dana al samo po ustajanju. Radio je laboratorijski nalaz urina. . . U sedimentu se svega 0-2 svjeza er. 5-6 le. Malo cel. Okruglog epitela i rijetka baketrija. U petak ce biti gotov nalaz brisa. Ni ja ni on dugo nismo imali odnose a radili smo sve moguce nalaze prije nego smo opet bili zajedno. Sve je u redu pa me sad interesuje je li moguce da je neka gljivica ili samo urinarna infekcija? Ja sam radila papa test, ok je i ginekoloskim pregledom mi utvrdjeno da je sve dobro. Unaprijed zahvalna na odgovoru. Marija

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Nadam se da je bris uretre razresio vase probleme.
      bilo bi dobro da uradite i urinokulturu ako to vec niste.
      predlazem da u terapiju uvedete i neki od probiotika kao i omega 3 nezasicene
      masne kiseline u trajanju od nekoliko meseci.