Poštovani,
    Imam 44 godine i problem sa bešikom. Naime unazad 3-4 god nisam u mogućnosti da svaki put, a pogotovo kada se nakašljem zadržim mokraću pa i ponekad sam njen odilazak. Molim Vas uputite me gde na pregled i na čemu da insistiram. Šta je to " podvezivanje bešike".
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Javite se urologu da radi kompletnog pregleda i ispitivanja, uključujući i urodinamska. Ako se utvrdi da se radi o stress incontinenciji neka Vas uputi u renomiranu ginekološku ustanovu koja to operiše.
      Pozdrav.