Doktore, pre par dana bio sam kod privatnog urologa zbog povremenih problema sa erekcijom koja nije odrziva. Dijagnostikovano mi je da imam problem sa nadrazajem, tj da u trenutku kada nema aktivnog nadrazaja penis gubi erekciju. Terapija koju mi oni predlazu je uzimanje odredjenih lekova koji su prilicno skupi i koriscenje vep aparata. Zanima me ima li vep aparat ikakve veze sa tim i kako se uostalom moj problem leci. Hvala na savetima, u ovakvim trenucima vrlo znace. Pozdrav

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Kao prvo niste naveli vase godine i da li jos bolujete od nekih bolesti /pritisak, srce, secerna bolest. . . /.
      pretpostavljam da je vas doktor sve to imao u vidu kada vam je predlozio terapiju.
      u lecenju vaseg problema nista nije skupo a i vep aparat je jedan od nacina lecenja.