Ragi dooktore ja imam problem koji me muci i proganja, nemam mira. Moj penis se cudno ponasa u zadnjih mesec dana nema cvrstinu, tesko se podize i kad se podigne nije kao pre, nista ne valja. Do sada sam bio seksualno aktivan 5 god i nije bilo problema osim pre nekolliko meseci kad dva puta sa istom devojkom nisam uspeo nista. Imam i jednu crvenu fleku u predelu pored glavica. Mnogo sam uznemiren pomozite. Bolove nemam ali nemam ni osecaj za penis. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno je vas problem psihogene prirode posto do sada niste imali slicnih problema.
      ako iskljucite mogucu infekciju /uretroprostatitis / onda samo opusteno.
      ne trazite fleke po glansu.
      uzimajte dosta tecnosti, voca i povrca. Proces ce se sam razresiti.