Ranije sam lecena amoksicilinom i monuralom nakon cega mi se smanjivao br. Bakterija ali se brzo ponovo vracao. Munural sam pila samo dva puta po jednu kesicu u razmaku od 3meseca. Nakon toga bude mi bolje nekoliko dana a onda se tegobe navracaju. Molim za savet sta da koristim u buduce za lecenje. Da li smem da pijem negram (nalidixic acid) - lek uvezen iz madjarske. Od e-coli se lecim tri godine unazad. Koristim puno i caj i sok od brusnice, uvin caj i caj za urinarne infekcije- j. Pancic biljna apoteka, odmensku vodu. . . Ali rezultati i dalje nisu dobri a imam i tegobe prilikom mokrenja- peckanje i bol. Nadam se da ce te mi dati neki savet sta da cinim.

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Eserihija koli je jako uporna kod nekih ljudi o cemu sam vec pisao u nekim odgovorima.
      dobro je sto ne uzimate samo antibiotike.
      proverite da nemate helikobacteriozu zeludca, mikoplazmu, hlamidije, herpes virus, jer oni znaju
      cesto da prodube tegobe od strane eserihije.
      ako ste u mogucnosti proverite sve ovo pa se javite.