Postovani doktore, imao sam odnos sa devojkom bez zastite, posle 3 dana usledio je bol u testisima, jaci u levom nego u desnom, nije konstantan, javlja se povremeno u toku dana i nije konstantan vec kao pulsiranje neko. Taj bol mi se pojavio znaci posle 3 dana od odnosa sa devojkom bez zastite, ranije nisam imao nikakvih problema.

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ako tegobe i danad perzistiraju onda je vreme da se javite urologu
      pa da se sprovedu ispitivanja u pravcu moguce infekcija.
      ako tegoba vise nema onda sve zaboravite.