Postovani doktore, molim za savet! Naime moj problem je vezan za prostatu, a simptomi su sledeci: vec duzi cesce mokrim slabijim mlazom na svaka dva sata, kostantan pritisak u medjici, osecaj tupog bola islabosti celog organizma. Bio sam kod urologa koji mi je kostantovao upalu prostate, i to nebakterijsku jer na 4 uradjena brisa, uk i spermograma nema nikakvih bakterija. Vise puta terapija je bila sa dovicinom+brufen, zatim ciprosinal, i na kraju injekcije garamicin. Problem je sto i dalje imam iste simptome koji su svaki put jaci. Trenutno pijem 10 dana dovicin, 10 dana ciprocinal i 10 dana baktrim. Terapiju zavrsavam za 5dana mada ne osecam boljitak. Sta dalje? Unapred zahvalan. .

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Nije niti u jednom nalazu izolovana klica a vi ste se nagutali grdnih antibiotika.
      javite koliko imate godina i ako niste uradite sedimentaciju krvi. Krvnu sliku i osnovne biohemijske
      analize kao i psa obavezno. Uradite ultrazvuk bubrega, besike i prostate.
      dok traju analize pocnite sa uzimanjem
      1/acidofillus 2x1 kaps. Pre jela
      2/pro-state power 2x1 tab. Posle jela
      3/caps polinesian noni 2x1 pre jela/
      sa nalazima se javite.