Postovani, posto sam imao dijagnostifikovan epididimitis ostalo je bezbolno uvecanje istog u predelu cauda epididimis i na gornjem polu testisa tj. Caput epididimis-a. Zanima me da li to moze prerasti u orhitis i da li je moj epididimis sada opstruiran i koliko ova infekcija utice na plodnost muskarca? Unapred zahvalan. . . .

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Obicno posle prelezane upale pasemnika na repu ostaje uvecanje koje se vremenom smanji. Da li
      je tu semevod i zapusen neznamo. Rezerva nam je drugi testis za koji se nadam da nije bio zahvacen
      upalom.
      predlazem da duze uzimate
      1/omega 3 jednu kapsulu po jelu
      2/ac zymes 1 kaps. Pre jela
      3/caps. Polinesian noni 2x1 pre jela