Pre dve godine sam imao toliko jake bolove u predelu bubrega da sam morao da odem na urgentni ali odande su me izbacili. Rekli su da nisam slucaj za njih a ja sam se valjao po podu. Nekako sam preziveo noc i otisao na ultra zvuk, ustanovili su mi da imam oko 20 malih kamencica u levom i nesto peska u desnom bubregu. Otisao sam na vma od svega sto su mi uradili ceo dan sam tamo proveo po cekaonicama uzeli su mi novac i rekli da idem kuci da pijem vodu i cajeve. Posle 2 dana i puno bolova izbacio sam jedan kamencic crne boje. Od tada me nista neboli, brinem se za zdravlje ali mi se neide kod onih sto su me izmaltretirali i uzeli novac za nista. Kome da se obratim!! Novac nije problem, samo zelim da me neko pregleda kao coveka! Unapred hvala!

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Javite se nekoj og privatnih ordinacija gde ce vam se uraditi laboratorijski pregledi krvi i
      mokrace kao i ultrazvuk bubrega i besike.
      u svakom slucaju naucite da uzimate dosta tecnosti dnevno.