Poštovani, da li je eritromicin dobar izbor za lečenje urinarnih infekcija? Da li je uobičajeno da ešerihija daje simptome: otežano mokrenje manje količine urina crvenkaste boje? Pijem i čaj od rastavića 1 litru dnevno, on mi je i ranije pomagao. Da li mi preporučujete još nešto? Kada da očekujem poboljšanje i kako se zaštiti od ponovne infekcije? Izvinjavam se na brojnim pitanjima i unapred vam se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Svaki antibiotik je dobar za lecenje uro infekcija ako je dat po antibiogramu,
      o problemu eserihije sam dosta vec pisao u prethodnim odgovorima pa ih i vi potrazite.
      ako vam nesto ne bude jasno vi se javite.