Početkom januara ove godine imala sam probleme sa učestalim mokrenjem i pritiskom u bešici. Nisam imala nikakve bolove, peckanje. Nalazi urina i krvi su normalni, uz bubrega i bešike takođe. Bila sam kod ginekologa rađen je pregled i sve je u redu. Nemam potrebu da ustajem noću, ali tokom dana svakih 1-2 h moram da praznim bešiku koja je puna i tada osećam napetost u predelu bešike i kao neki tup bol. To je posle mesec dana tegoba i silnih pregleda bez terapije samo spontano prošlo, sada opet imam iste tegobe i traju već par dana. Opet su analize mokraće u redu. Imam često probleme sa crevima, tj imam iritabilni kolon i hemoroide, da li je to povezano sa mojim problemima sa bešikom i da li ovi problemi mogu biti usled nervoze i stresa?

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Sve je moguce.
      predlazem da se javite gastroenterologu radi eventualnog endoskopskog ispitivanja debelog creva.
      u medjuvremenu uzimajte
      1/acidofillus 2x1 kaps. Pre jela
      2/tab. Nopalin 2x2 pre jela
      3/caps. Rhodiolin 1 pre dorucka
      javite se nakon gastro pregleda.