Postovani, imam ceste upale besike, pojacan nagon za mokrenjem, a ponekad i krv. To sam lecila antibioticima. Posle kiretaze taj nagon je bio konstantan. Pila sam ciprocinal od 500 mg, caj od rastavica, uvin caj i ispirala sa cajem od zalfije. U poslednje vreme se taj nagon javlja na dva do tri dana. Za vreme trudnoce radjeni su testovi na sve bakterije i rezultati su bili negativni. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Uradite vaginalni sekret i briseve na chlamidiju i mikoplasme ako ih vec niste
      uradili kao i test na helico bacter pylori.
      do dobijanja rezultata
      1/paraproteks 2x1 pre jela
      2/acidoffilus caps 1 pre jela
      3/omega 3 jedna kapsula posle jela
      4/oxymax 60 kapi dnevno u dva litra vode popiti
      uzimati najmanje tri meseca ovu terapiju.