Imam problema prilikom mokrenja i to peckanje, zaostajanje urina. U nalazu urinu ima krvi, ponekad se javie bolovi u predelu bubrega tj. Zigovi. Pre dve godine sam radio ultra zvuk abdomena, iv pijelografiju i cistoskopiju. Rezultati tih snimanja jesu da mi je uvecana prostata. Da li je to moguce?

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Nisam razumeo da li mokrite krv ili u sedimentu mokrace ima eritrocita.
      u svakom slucaju ponovo se javite urologu. Ako su tegobe samo od prostate onda je lecite.