Moj sin od cetri i po godine, ima problem sa povlacenjem kozice na polnom organu. Kozica mu je slepljena i ima bolove kad pokusa da je povuce. Doktor mi predlaze ostranjivanje cele kozice. S obzirom da zivim u zemlji gde dosta doktora gleda samo da uzme pare od zdravstvenog insurensa, zanima me da li je operacija neophodna. Unapred zahvalna, violeta

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Neka se prvo pokusa sa manuelnom adhesiolisom /rucnim odlepljivanjem sluzokoze
      prepucijuma od glansa/. Obicno to uspe i da dobre rezultate te se circumcisija ne mora ni uraditi.