Doktore imam 24 godine, nemam uredne sexualne odnose, imao sam nekoliko puta problema sa postizanjem erekcije i tome je jako potreslo. . . Vec 2 god nemam jutarnje erekcije, ili nisu jake ali uglavnom ih nemam kad pricam sa drugovima, oni kzu da imaju bash jake jutarnje erekcije, a ja nemam. . . Da li je to normalno? Razmisljam da odem da odradim hormonske pretrage na sledece stvari: hormonske pretrage koje ukljucuju -testosteron ukupni -estradiol e2 -shbg -prolaktin -kortizol -glikemija da li je ovo dovoljno da se odradi? Sta moze biti uzrok tome? Koristio sam nekoliko pita cijalis prilikom odnosa i bilo je sve ok. . . Povezao sam se sa nekim momcima na forumu koji imaju slican problem i uglavnom su im sexolozi preporucili hronicno pijenje cijalisa, svaka 3 dana 10 mg u 3 -6 meseci i nakon toga kao trebalo bi da iaju vishe samopouzdanja u erekcije i da reshe problem. Da li takva upotreba cijalisa moze izazvati zavisnost i josh neke tegobe? Molim za odgovor jer sam ocajan. . . Kad masturbiram oglavnom mogu da ostavim bash cvrstu erekciju, ali ona ne traje dugo ako prestanem da stimulishem penis sa rukom

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Vas problem je psihogene prirode pa nadjite i vi vaseg sexologa.
      da bi ste bili mirni uradite hormonski profil i ultrazvuk prostate.
      pored terapije cijalisom, levitrom predlazem da redovno u trajanju od nekoliko meseci uzimate i
      1/sirup polinesian noni 2x1 sup. Kasika pre jela
      2/caps. Rhodiolin 1+1+0 pre jela
      3/panax ginseng tab 1+0+0 pre jela
      4/tab. Vitalman 2x1 posle jela
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #36373

    • Da li ta terapija sa cijalisom znači konstantno uzimanje tokom 6 meseci na svaka 3 dana kao što je i rečeno? Jel ima to neke posledice? I koliki je prosečan obim penisa u erekciji? Hvala