Drugi pokušaj, jer vec duze vreme ocekujem odgovor (verovatno vise od dve nedelje) . Imam adenom prostate psa vrednosti su mi bile u sivoj zoni pa mi je zbog toga, sredinom 2007. G uradjena biopsija i na moju srecu nadjeno samo benigno tkivo prostate. Nakon toga sam isao na tromesecne kontrole i uvek je bilo uglavnom u redu. Psa iz novembra 2008. G. Je bio 3, 5. Pitanje-u kojim vr. Intervalima mi preporucujete kontrolne preglede i kontrolu psa u laboratoriji?

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Psa kontrolisite dva do tri puta godisnje. Zadnji nalaz vam je bio uredan.
      drugi put nam kazite koliko imate godina i kako mokrite.
      predlazem vam da uzimate malo biljne preparate kao
      1/pro-state power 2x1 tab. Posle jela
      2/vital man tab 2x1 posle jela