Postovani, moja devojka je imala pre godinu dana spontani pobacaj. Interesuje me da li uzrok pobacaja mogu biti ja, mislim ako mi je los spermogram (nisam proveravao) . Ponovo smo pokusali i nakon dva meseca smo opet u drugom stanju tako kaze test. Imamo malo straha da ponovo ne dodje do istog. Doktor kaze da je kod nje sve ok, ja se nisam proveravao pa me interesuje da li je moguce da je neki problem sa mnom jer sam sada svasta procitao po forumima, da sam ranije procitao uradio bi sve analize pre ovog pokusaja. Sada mi ostaje samo nada a trudni smo samo 30 dana po kalkulatoru sa neta.

    Odgovoreno: 07. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #36153

    • Da li je ovaj, moram reci, neozbiljan, lekar cuo za " blighted ovum", kada se pokazu znaci trudnoce, ali je u "trudnici" samo p razna vrecica, placenta, ali nema bebe. Najcesci razlozi ukljucuju, lose hromozome, lose jajasce, ili nezdravi spermatozoid.