Postovani, molim vas za savjet. Unazad 5 godina imam jako ceste upale mokracnih kanala, bolovi i peckanje pri mokrenju. Popila sam mnogo antibiotika ali opet nakon nekog vremena isti bolovi i smetnje. Urinokultura je vecinom sterilna, samo mi je za ovo vremena jednom pokazala bakteriju e. Coli. Ukoliko imate kakav savjet recite mi jer stvarno ne znam u cemu je stvar. Pozdrav sandra

    Odgovoreno: 08. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno je u osnovi vasih tegoba eserihija. Neki ljudi nemaju odgovor za eserihiju. O tome sam
      govorio u prethodnim pitanjima.
      predlazem:
      - da antibiotike uzimate samo izuzetno kod nesnosljivih tegoba
      -da se hranite sa sto vise voca, povrca, ribe i omega 3 nezasicenim masnim kiselinama
      -obavezno dnevno 2-3 litra vode /bila bi pozeljna jonizovana alkalna voda /
      -cajevi svih vrsta
      -fitopreparati
      -cesto uzimanje oxymaxa -stabilizovani tecni kiseonik