Pre godinu dana radio sam ispitivanja i rezultati su bili sledeći: na mikroskopskom pregledu - direktan gram preparat, po vidnom polju 3-4 epitelne ćelije, 10-12 pmn leukocita, g+ koke, g negativni bacili, sluz.; na bakteriološkom pregledu - streptococcus agalactiae i proteus vulgaris i na mikološkom pregledu - candida sp=negativ. Posle toga sam otišao kod lekara opšte prakse, koja mi je dala panklav dve bočice. Popio sam ih ali ne prema uputstvu, pio sam po 2 na dan kad sam stigao, pa mislim da nisam izlečio to što sam trebao. Šta mi preporučujete? Ujedno bih da pitam za devojku, sad je bila na analizama i pronađena joj je e. Coli. Koliko je ona opasna i kakve posledice može da ima, i kakve posledice mogu da imaju ove bakterije kod mene pronađene? Radio sam i spermokulturu, piše da je nalaz bakteriološki pozitivan, gljivice nisu pronađene a naziv bakterije je staphylococcus aureus (u malom broju) . Spermokulturu sam radio nakon ispijanja panklava. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Za vas predlog da nekoliko meseci uzimate fitopreparate za saniranje infekcije prostate, kao i da
      pijete dosta tecnosti i cajeva.
      takodjer i za vasu devojku kojoj je isolovana eserihija.
      sa antibioticima stanite jer ni oni nemaju efekta.
      ako se odlucite za ovaj vid lecenja onda se javite.