Postovani kolega, imam problem pa ako mozete da mi pimognete. U braku sam 4 god, supruga ima ceru iz prvog breka 12 god. Broj spermatozoida mi je nesto smanjen kao i sama pokretljivost, ali uvek kada sam davao spermu za spermokulturu izolovan je enterococus fecalis, osetljiv je na ampicilin, chlorofenikol a najvise na ciprocinal, gde popije 2 kutije, ali je posle opet prisutan u uzorku. I tako vec 10 puta. Sta da radim?

    Odgovoreno: 08. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ocito da antibiotici ne mogu resiti vas problem.
      predlazem da supruga uradi vainalni bris i sekret kao i cervikalni bris.
      pokusajte lecenje biljnim preparatima. Ja predlazem suplemente calivite sa kojima imam dobro iskustvo.
      ako vas taj vid lecenja interesuje onda se postovani kolega javite "stetoskopu"za moj mail.