Postovani, generalno imam problem sa nestalnom erekcijom u toku sexualnog odnosa, pre neki dan sam bio u jednoj privatnoj uroloskoj klinici gde su mi po njihovim recima dijagnostikovali problem sa nadrazajnim nervima u glavicu, i prepisali mi terapiju gde treba da uzimam dve vrste leka koje kostaju 11. 000 dinara i vep aparat (21. 000 dinara) i sve to treba kupiti samo kod njih s  tim  da lekovi traju samo 23 dana pa onda dokupiti nove. Navodno problem ce posle 2-3 meseca nestati. Da li mislite da se taj problem resava tako, da li je to realna cifra za te lekove i kome mogu da se obratim za drugo misljenje. Hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Mozda ste do sada vec resili vas problem. Neznam o kojim se lekovima radi. Ali vi
      uvek mozete konsultovati i drugoga za misljenje. Predlazem da to budu renomirani strucnjci
      iz te oblasti.