Radio sam bris uretre i pronadjen mi je enterococcus u vecem broju. Vec vise godina vucem neke probleme u organizmu, kao i u predelu prepona, pa me interesuje dali navedena bakterija moze izazvati neke smetnje u organizmu. . Npr mucninu, slabost itd? Po svoj prilici ja to dosta dugo vucem, pa sam izgleda od toga impotentan i da ne nabrajam ostale uroloske probleme. Dakle interesuje me dali enterococcus moze izazvati razlicite poremecaje (smetnje) organizma? Hvala u napred!

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ta bakterija nije ni stalni stanovnik vase uretre. Tu se nasla. Ne morate stalno raditi
      briseve za vase smetnje. Predlazem da idete na akupunkturu za smetnje koje imate.