Pitanje urologu, postovani, vec 5 godina imam urinarne infekcije. Nalaz urina je skoro uvijek pun leukocita i mnostva bakterija. Na urinokulturi mi je jednom samo bila e. Coli jer su mi doktori uvijek dali prvo antibiotik pa onda tek da uradim urinokulturu. Pila sam mnostvo lijekova i dobila dosta garamicina i nikako nije dobro. Evo sada su jake vrucine, a mene strasno boli. Molila bi da mi pomognete nekim savjetom sta da radim, i da li se to moze izlijeciti. Pozdrav

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ako su uroloska ispitivanja iskljucila kalkulozu ili neku malformaciju urotrakta onda ostaje samo
      eserihija. Ona se kod nekih ljudi ne moze izleciti te predlazem da ne uzimate
      mnogo antibiotika jer cete pored eserihije navuci i kandidu.
      predlazem da se hranite sa sto vise voca i povrca, uzimate ribu i omega 3 nezasicene masne kiseline,
      pijete dosta vode i pokusate sa oxymaxom i fitopreparatima. Obavezno da uzimate i probiotike.
      ako zelite vise o tome onda se javite na moj meil kojeg imate u stetoskopu.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #35537

    • Pozz, imam 30 godina, desava mi se u zadnje vrijeme bol u lijevom testisu, pravo jaka bol da nekad i ne mogu hodat, a danas mi se desilo da mi udara u lijevu stranu stomaka i u bubreg, bol se ne moze opisati. Dosao sam kuci i prestalo je kad se malo skupio i popio čaj. Promucka me u stomaku kad imam tu bol i kad se dirnem za testis. Stvarno ne znam sta da radim. Dok ejakuliram bolje mi bude i bol prodje. Da li da idem docu sam ne znam, a moracu jer vidim ima dosta ljudi sa tim problemom.

    • Milos milic 30. 05. 2013.

      Imam jedno pitanje? Cesto idem da mokrim na dan jedno 20- tak puta davao sam urin i pronasli su mi pesak i belancevine??? Ako bi mogli neki savet

    • Imam jedno pitanje, kada imam malu temperaturu u urin mi ima malo krvi samo par dana, posle toga sve je ok, normalno samo kada imam temperaturu meni se to desava, pa me zanima sta treba raditi. Poz

    • Imam dete od 2 godine ima 1 protein 3 hemoglobina i 20-25 eritrocita, nefrolog kaze da se prati pa tek za dva meseca da dodje dali mogu da dobijem od vas neki savet pila je antibiotike ali sve isto ima i leukocite od15-20

    • Zanima me da li postoji neki drugi nacin lecenja stecene skoro potpune fimoze a da nije hirurgija. . . . Ako ne gde da se javim ako zivim u beogradu. . . Unapred hvala vraca mi se devojojka za dva meseca iz inostranstva, inace sve mogu samo ne mogu da svucem kozicu. . . Nadam se da cu dobiti odgovor brzo. . . Hvala unapred. . .