Imao sam bakteriolosku upalu prostate izazvanu- strepto kokom, trajala je oko 45 dana. Da li to znaci da je presla u hronicnu upalu i na koji nacin da sprijecim ponovnu upalu. Unaprijed hvala na odgovoru: !:

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Pravilna ishrana sa puno voca i povrca, ribe i omega 3 nezasicene masne kiseline. Tecnosti /najbolje
      voda/do 2-3 litra dnevno. Izbegavati ljuto, alkohol i hladnocu. Seks sa zastitom.