Da li možete da mi kažete nešto više o nalazu sprermograma mog supruga, rezultati su sledeći: -volumen- 6, 0 -ph -7, 7 -konc. Spermatozoida -15 -pokretni posle 30 min-0, 50 -slabo pokretni-0, 10 -nepokretni 0, 40 -normalni oblici 0, 60 -patološki oblici 0, 40 -le u vidnom polju 6-8 -er u vidnom polju 0 -stepen pokretljivosti 3 -oblik kretanja 2

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Mnogo leukocita u spermogramu. Infekcija. Ako do sada niste bili kod urologa onda je krajnje vreme. I
      uradite spermokulturu. Lecenje po ab.
      po saniranju upale koje ce biti dugotrajno mozete kod vaseg supruga ocekivati poboljsanje i
      spermograma.