Postovanje, nadam se da cete mi pomoci, oko mog problema! Naime prije oko 2god, pocelo je da me svrbi izedju nogu ispod mosni! Toliko me svrbjelo da sam od velikog cesanja pravio rane, kasnije sam to ispirao sa alkoholo i mazao nekom masti (neznam tacno koje) , i onda je to prestalo, jedno vrijeme, sve do prije dva mjeseca, kad je pocelo ponovo da me svrbi, sad jos i oko cmara, i to veoma mnogo, ali sav svrab vecinom se desava tokom noci. Ujedno, imam od skora i neki mukli bol u desnom testisu, ili je to nedje u dubini, nemogu tacno da odredim! Imao sam skoro neku upalu prostate, i sad me cesto tjera na mokrenje. Molim vas da mi pomognete, da mi javite u cemu je rijec, i dali je opasno! I koju mast bi trebo da koristim. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno da se radi o obicnom ojedu koze koji je gljivicne etiologije.
      kako gljivice vole vlagu pokusajte to da lecite decijim puderom, odnosno da susite
      taj region. Mozete mazati i neku mast protiv gljivica kao recimo kanesten.
      ako ovo kojim slucajem ne pomogne javite se koznim doktorima.
      za upalu prostate se javite urologu.