Moje dete ima 13 god, i pre godinu dana imao je operaciju varikocele, koju je imao na levom testisu. Pre 2 nedelje je imao takodje operaciju vodene ciste koja mu se pojavila na istom testisu. U otpusnoj listi je navedeno: hidrocellactomia radicalis transscrotalis. Drainage. Medjutim njemu se na istom mestu, posle samo par dana od skidanja konaca pojavila kao neka loptica iznad samog levog testisa, koja je kao ispunjena nekom tecnoscu. Jako smo uplaseni i ne znamo sta je to. Molimo vas za vase misljenje i odgovor, unapred hvala.

    Odgovoreno: 13. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da ste bili kod urologa koji je operisao vase dete i da ste problem do sada razresili.
      nesto zabrinjavajuce nebi trebalo da bude.