Poštovani,
    imam 27 godina i simtome čestog mokrenja imam već duže vreme, na određene periode, nekada su češći a nekad ređi, noćno mokrenje obavezno. Ultra zvuk sam radio dva puta rezultati: parenhim jetre homogen, normalnog izgleda, žučna kesa prazna, bez eho odjeka, pankreas homogene strukture, oba bubrega normalne veličine bez morfoloskih promena na paranhimu i sabirnom sistemu, bešika homogena, glatkih zidova, prostata homogena hipoehogena težine 26 grama. Dobio sam lekove: chumoral forte 3x1 i nitroxolin forte 3x1 15 dana, bilo mi je bolje ređe sam mokrio i manje ustajao noću, ali su se simtomi povratili, ovih dana davao sam krv mokraću, urino kulturu sve je u redu, bio sam kod urologa i dao mi je neke kapsuletamsol, osećam povremeno dosadan tup bol po dnu stomaka, koliko su te tablete dobre, šta vi mislite o svemu tome, inače seksualna funkcija je u redu ako to ima kakve veze.
    Hvala u napred, molim vas savet i odgovor.

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Odgovor sa velikim zakasnjenjem.
      upale urotrakta su vrlo uporne i tvrdokorne. Nekada se ne treba obazirati na prisutne simptome.
      predlozio bih vam da jedno vreme uzimate oxymax- kapi tecnog stabilizovanog kiseonika
      /u 2-3 litra vode dnevno po 60 kapi/.