Poštovani, pre 2 godine sam imao mikoplazmu, a na sledećem nalazu se pojavila hlamidija, dok je mikoplazma navodno iščezla. Naravno, imao sam terapiju na osnovu antibiograma propisanu od strane urologa. Prestao sam sa antibioticima pre godinu dana, kada su dva uzastopna nalaza na hlamidiju bila negativna. Pre 3 meseca uradio sam ponovo bris na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu i bili su negativni, kako meni tako i mojoj partnerki. . . Međutim ja povremeno imam tegobe poput peckanja prilikom uriniranja, ponekad tanak mlaz i bolove u testisima. Da li je moguće da i dalje imam 'nešto', a da se ne pokaže na brisu ili je u pitanju zaostala upala mokraćnih kanala izazvana bakterijama, pa treba vremena da se to smiri, kako mi je već jednom bilo rečeno. . . Da nisam zapatio hroničnu upalu s obzirom da se navedene tegobe vraćaju? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Da radi se o hronicnoj upali prostate o cemu je na ovom sajtu dosta pisano.
      predlazem dosta tecnosti. Izbegavajte alkohol i ljuto.
      pokusajte lecenje fitopreparatima i cajevima a dobro bi vam dosao i oxymax / tecni kiseonik /.