Poštovani,
    u poslednjih mesec dana, dešava mi se jedan problem koji mi se nikad ranije nije dešavao. Pre ejakulacije, ispraznim bešiku i ne osećam potrebu za mokrenjem ali neposredno pre ejakuliranja osetim da ima mokraće u penisu. Ejakulat je pomešan sa urinom na kraju. Nekad više a nekad manje. Ejakulat i mokraća ne bi trebali da se mešaju. Molim vas pomozite, prilično sam zabrinut. Do sad mi se nikad nije dešavalo da se pomešaju.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Odgovor kasni iz opravdanih razloga.
      ako do sada niste resili situaciju vi se obavezno javite urologu radi kompletnog
      uroloskog ispitivanja/labotatorijskog, mikrobioloskog i ultrazvucnog/.
      ako imate suljeve ili neke probleme sa stolicom obavezno se javite i
      gastroenterologu.