Postovani, imam 19 godina. Vec godinu dana imam problem sa erekcijom, nije potpuna (tj. Penis se ucvrsti, ali nije potpuno napunjen i pada) , jutarnja erekcija je ista takva, , slaba, ,. Otisao sam kod urologa i poslao me da u laboratoriju da povadim: urin, uk, bris uretre, spermokulturu, bris na klamidije, mikoplazme, uroplazme. Nisam jos isao da vadim rezultate iz razloga sto je moj urolog doziveo infarkt i nece raditi do septembra. Imam i kondilome koje ispiram hipermanganom. Da li bi mogli da mi kazete koji bi uzrok mogao da bude, ranije sam imao normalnu erekciju? Da li postoje sanse da je to neki organski poremecaj, ili je neka infekcija? Molim vas za odgovor jer neznam sta da radim. Pozdrav

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Nadam se da ste do sada razresili vas problem a da je moj kolega ozdravio.
      posto ste ranije imali normalnu erekciju pretpostavljam da je to kod vas posledica neke
      infekcije koju ste u medjuvremenu izlecili.
      kondilome resite radiotalasima ako vec to niste.