Ustanovljen mi je adenom prostate, zadnji lab. Nalaz psa je bio 3, 5 (dok je 2007. God. Bio 8, 7 i 6, 9 zbog toga mi je uradjena biopsija prostae, pa je nadjeno samo benigno tkivo i nema znakova pin-a) . Sada nemam izrazene probleme pa mi je urolog i dalje preporucio prostamol. Pitanje je: 1. Koliko dugo da koristim prostamol i 2. U kojim vremenskim intervalima da idem na kontrolne preglede? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ako nocu ne mokrite cesto prostamol mozete nekoliko meseci da pijete. Jos bolji vam je preparat
      pro-state power. A na kontrolu kod urologa na 3-4 meseca. Tada kontrolisite psa i fpsa.