Postovani, molim za savet, zadnjih desetak god. Imam ceste upale besike, sa krvarenjem i jakim peckanjem pri kraju mokrenja, obicno se to zavrsi nekim antibiotikom. Od pre 5god. Imam kamen u bubregu koji je i sada iste velicine 5mm. Uradjena mi je cistoskopija i nalaz je hron. Upala vrata besike. Sada mi se desava da ujutro osecam bol u predelu bubrega kada je puna besika i imam otezano mokrenje i peckanje pogotovo ujutru. Urinokultura ok, laborat. Nalazi krvi ok. Da li ja trebam da uzimam antibiotike ako nema bakterija, jer sam vec uzimala prosle ned. A sada su mi opet prepisani. Molim za savet, unapred hvala.

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Sa antibioticima oprezno. Predlazem dosta vode-tecnosti, probitik, omegu 3 i biljni antibiotik paraproteks.
      javite se za tri meseca posle ove terapije.