Bio sam kod doktora (urologa) sve sam pregledao i sve je u redu, ali i dalje imam bolove u testicima i dalje me pece kada mokrim, da li bi mogli da mi odgovorite kakvu ja to bolest imam, moj doktor nezna da mi kaze sta je to kod mene. Unapred hvala, sa postovanjem. Nened

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o hronicnoj upali prostate gde se bolne senzacije preko nervnih
      vlakana prenose u testise.
      potrebno je da lecite upalu prostate uporno biljnim preparatima i tecnim kiseonikom
      u trajanju od vise meseci.