Postovani, vec 20 dana imam izrazeno peckanje pri mokrenju. Naime, kada se javilo, imala sam stasno bolno mokrenje, pecemje i sveze krvi u tragovima. Pila sam bactrim 10 dana 2x2 i tegobe su bile blaze. Medjutim, i dalje imam to dosadno peckanje i to u predelu zavrsnog dela mokracne cevi, a i mokraca je tamnija (obojena je) . Bas mi se ne ide kod dr, ali ni ovako ne mogu vise. Da li mi preporucujete neki lek?

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ako do sada niste razresile problem uradite opste laboratorijske analize krvi i mokrace kao i urinokulturu.
      uzimajte dosta tecnosti i cajeva pa ako ima potrebe javite se sa trazenim nalazima.