Postovani, imam otezano i ucestalo mokrenje i crvenilo na glansu vec duze vreme. Posle dve nedelje su mi se pojavile i crvene bubuljice i perutanje na po celom glansu. Radio sam testove na klamidiju, ureaplazmu, mikroplazmu, bris uretre (bakterijska kultura je normalna) a potom i na herpes i i svi su bili negativni. Pio sam sumamed 4 dana i amoksiklav nedelju dana a sada koristim aciklovir i ne primecujem neka poboljsanja. Interesuje me sta moze biti uzrok mojih problema? Hvala

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno ste problem sa glansom vec resili. Ako niste predlazem da uzimate
      tab. Paraproteks 2x1 pre jela i caps acidofillus 2x1 pre jela u trajanju od dva- tri meseca.