Postovani doktore, imam 34 godine, od novembra meseca prosle godine imam povremene bolove u donjem delu stomaka, koji nastanu odjednom i odjednom prestanu. Tada sam radila urinokulturu i bila je prisutna escherichia coli (10. 000 cfu/ml) . Pila sam cefaleksin i hemomicin. Medjutim, bolovi su ponovo nastali, ponovila sam urinokulturu i nije pokazalo da postoji escherichia, ali nalaz obicnog urina je pokazao dosta bakterija, izgled urina je blago zamucen, leukociti u sedimentu su 2-3, dosta plocastih celija i u urinu ima malo sluzi. Ginekoloski nalaz je u redu, osim sto je vaginalni sekret vi grupa, i ukazuje na gljivice ali mi je doktorka rekla da to nije nista strasno. Doktorka opste prakse me uputila kod hirurga medjutim, na osnovu pregleda je zakljucio da nisam za hirurga, vec za urologa, , da ponovim urinokulturu i da je moguce neko zapaljenje. Ali, doktorka opste prakse neda uput za urologa jer smatra da to nije nikakva infekcija i da problemi nisu uroloske prirode. Nalaz krvi je u redu, cak sta vise odlican a sedimentacija u krvi je 10m/w. Molim vas recite mi sta da radim

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovana,
      O problemu eserihije je dosta pisano na ovom sajtu pa iscitajte slicna pitanja.
      vama su antibiotici napravili sestu grupu vag. Sekreta pa predlazem da antibiotike
      uzimate samo u krajnjoj nuzdi.
      bilo bi dobro da uzimate duze vreme omega 3 masne kiseline, probiotik i biljne antibiotike.
      ja preferiram preparate iz programa calivite.